Apie mus

Mes gimėm

2013 m. vasarą buvo gražu ir šilta, jau tada galvojom, koks nuostabus laikas pradėti kažką naujo. Nuo to laiko mes nenustojam veikti, griauti kalnus, bėgti tikslų link, atrasdami naujus draugus – partnerius, plėsdami gerbėjų sąrašą ir tobulėdami 24/7.

Trumpai apie mus

Firsty.lt pagrindinis siekis ir noras, kad dirbantys žmonės įgautų kuo daugiau profesinės patirties, prisitaikytų prie besikeičiančios rinkos bei keltų jau turimą kvalifikaciją. Todėl vykdome įvairiausių temų mokymus, pradedant excelio pradmenų išaiškinimu, internetiniu marketingu, naujų techninių programų valdymu, baigiant įmonių dokumentų ruošimo bei personalo atrankų, valdymo temomis.

Firsty.lt mokymus veda šiuo metu dirbantys specialistai, stengiamės pateikti pačią naujausią esamą informaciją, perteikti ne tik teoriją, bet ir darbo rinkoje taikomą praktiką.

Firsty.lt svetainėje taip pat rasite išskirtinius darbo pasiūlymus, kurie karjeros siekiančiam žmogui sukuria galimybę rasti trokštamą darbą, įdomią praktikos vietą, o darbdaviams – potencialius darbuotojus, kurių motyvacija ir šviežios mintys yra neįkainojamos kompanijai. 

Stengiamės kuo aiškiau įvesti esamus ir naujus darbo rinkos žaidėjus, dėl to papildomai dalinamės įvairiais karjeros patarimais, kurių semiamės iš savo ir kitų profesionalų patirties.