Streso valdymo mokymai

Firsty.lt jau 9-us metus prisideda prie jūsų tobulėjimo organizuodami mokymus aktualiausiomis temomis.

Stresas mūsų gyvenime yra neatsiejamas kiekvienos dienos komponentas. Vis dar yra nemažai žmonių, kurie tiki, jog streso galima kažkaip išvengti ir didžiausia laimė gyventi be streso ir įtampos. Deja, ši nuostata yra klaidinga ir dažniausiai pati savaime gali būti streso šaltinis. Šiuose mokymuose kalbėsime ne apie tai, kaip išvengti streso, bet apie tai, kaip išmokti su juo susidraugauti. Visi žinome, kad nevaldomas, per vėlai pastebėtas stresas turi stiprias, neigiamas pasekmes žmogaus gyvenimo kokybei. Dėl to svarbi streso valdymo dalis yra savęs pažinimas.

Mokymų metu pažvelgsime į save iš arčiau - atrasime mus stipriausiai veikiančius streso šaltinius, dažniausiai stresą išduodančius požymius ir išbandysime keletą praktikų, kurios gali padėti išbūti įtampoje, arba pasirūpinti savimi taip, kad galėtume greičiau atgauti balansą po stresinių situacijų.

 

PROGRAMA IR MOKYMŲ TIKSLAI

  • susipažinti su trumpa streso teorija: kas vyksta mūsų kūne, kai patiriame stresą;
  • streso priežastys;
  • patyrinėti savivertės ir pasitikėjimo savimi ryšį su patiriamu stresu;
  • paanalizuoti streso valdymo principus ir kiekvieno asmeninį santykį į juos;
  • išbandyti keletą streso mažinimo praktikų ir būdų, kaip pasirūpinti savimi.

 

LEKTORIUS

Lukas Kulikauskas praktikuoja viešą kalbėjimą, streso valdymo metodus ir komunikaciją daugiau nei 9 metus. Pagrindinės lektoriaus saviugdos kryptys yra šiuolaikinė poezija ir neformalus švietimas/ugdymas. Viešo kalbėjimo mokėsi Lietuvoje, o šios disciplinos praktikavimas tapo kertiniu akmeniu meniniam pašaukimui. Užsiimdamas repo improvizacija, kuriai reikalinga greita minčių ir asociacijų eiga, daug laiko skyrė nagrinėti intuityviems pažinimo, saviraiškos procesams. Studijuodamas ir savo karjerą siedamas su neformalaus švietimo bei ugdymo veikla, toliau gilinasi į grupės fasilitavimo aspektus ir praktikas. 

 

KITA INFORMACIJA

Mokymų trukmė - 1,5 val.

 

Užsiregistravus, atsiųsime nuorodą į mokymų įrašą nurodytu el. paštu.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.