Vizualinio mąstymo ir kūrybiškumo mokymai

Firsty.lt jau 10-us metus prisideda prie jūsų tobulėjimo organizuodami mokymus aktualiausiomis temomis.

Grafinis fiksavimas – tai simbolių ir vizualinių elementų naudojimas siekiant bendro sutarimo sklandžiau iškomunikuoti idėjas. Pradėti galima nuo savo užrašų vizualizavimo, įgavus daugiau drąsos - susirinkimo su savo komanda pagyvinimo, išlavinus ranką ir ausį – kompleksiškų pokalbių vizualizavimo savo organizacijoje!

Ir kol nespėjote ištarti „...bet aš juk nemoku piešti!“, pasvarstykite: du iš trijų žmonių mokosi vizualiai, o net ketvirtis mūsų smegenų yra skirtos apdoroti vizualinę informaciją.

Kuomet kalbą ir audio informaciją apjungiame su vizualiniais elementais, mūsų gebėjimas įsiminti informaciją išauga net 40%!

 

NAUDA

Piešimas ir rašymas aktyvina kelias smegenų sritis vienu kartu. Šie fiziniai veiksmai skatina kiekvieną būti čia ir dabar, demonstruoja, kaip kiekvienas mūsų prisidedame prie bendro tikslo siekimo, veiksmo. 

Vizualiai pateikta informacija yra lengviau suprantama, todėl jos naudojimas kasdieninėje veikloje yra neįkainojamas. Mokymų metu išmoksite vizualaus mąstymo pagrindų bei principų, kaip vizualizuoti informaciją.

 

PROGRAMA

1 diena:

Per pirmąją dalį susipažinsime su pagrindiniais elementais ir pradėsime nuo vizualinio ABC bei sau artimų simbolių ir ženklų alfabeto kūrimo:

 • Demistifikuojame piešimą ir vizualizavimą;

 • Vizualinio mąstymo sudedamosios;

 • Mokomės vizualinio alfabeto ir kitų elementų;

 • Grafinis fiksavimas praktiškai.

 

2 diena:

Per antrą seminaro dalį išmoksime kaip jungti elementus į nuoseklų vizualinį pasakojimą, kaip kurti šablonus grupių darbui (kartais tinka ir namų reikaluose!):

 • Aptarsime patirtis tarp susitikimų;

 • Mokysimės jungti elementus ir piešti procesus;

 • Šablonų kūrimas grupės darbui;

 • Atvaizdavimas vs. pagrindinės minties paieška.

 

LEKTORĖ

Aušrinė Balkaitytė, ThinkVisually.lt įkūrėja. Grafinį fiksavimą ir fasilitavimą atrado prieš 10 metų iš meilės minimalistiniam menui, kai suprato, kad kelios linijos ir simboliai gali daryti didžiulį poveikį grupės darbui. Jai patinka įdėmiai klausytis ir iš erdvėje vykstančių pokalbių kurti vizualinius minčių žemėlapius. Vizualinės praktikos elementus naudoja ne tik vedant mokymus ar dirbant su grupėmis, bet ir mokant vaikus laipioti! Daugiau apie lektorę jos Linkedin profilyje.

 

MOKYMAI SKIRTI

 • Norintiems įgauti teorinių bei praktinių vizualinės praktikos žinių;

 • Seminare pristatomas vizualinis mąstymas ir praktikos gali praversti visiems, kam tenka reikšti mintis vaizdu, aiškinti įvairias sistemas, ryšius, procesus;

 • Mokytojams, konsultantams, komandų vedliams, visiems, kuriems bent kartą per savaitę reikia vesti susirinkimą ar stovėti prieš auditoriją (gyvai ar online formatu);

 • Norintiems daugiau kūrybiškumo ir žaismingumo savo darbe bei kasdieniniame gyvenime.

 

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks 2 vakarus, 18:30-21:00. Mokymų trukmė - 5 val.

Darbo priemonės: turėti kompiuterį (mobilų telefoną) ir interneto ryšį, balto popieriaus A4 ir spalvotų flomasterių ar markerių.

 

Kelios dienos iki mokymų atsiunčiame informacinį laišką su prisijungimo nuorodomis.

Po mokymų siunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildoma informacija teikiama el. paštu mokymai@firsty.lt ir tel. nr. +370 687 96306.  

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

Jeigu po mokymų negavote laiško su mokymų medžiaga ir pažymėjimu, parašykite mokymai@firsty.lt, galbūt jums skirtas laiškas nuėjo į netinkamą aplanką.

 

SUSIJĘ MOKYMAI

Reklaminių tekstų kūrimo mokymai pradedantiesiems

Socialinių tinklų valdymo mokymai: komunikacija ir reklama

Internetinės rinkodaros mokymai pradedantiesiems

 

ATSILIEPIMAI PO MOKYMŲ

„Puikiai, tinkamai ir nuosekliai parinktos temos.“

„Mokymo temos įdomios, pateiktos vaizdingai, subalansuota teorinė ir praktinė dalis. Daug naudingų minčių ir gerų idėjų!“

„Nuoseklus ir logiškas temų išdėstymas, paveikus skaidrių apipavidalinimas, kurį norisi pakartoti, praktiniai darbai parinkti tikslingai.“

Daugiau atsiliepimų anoniminėse anketose>>