Išsiunčiau CV, kada man paskambins?

2019-08-29

Dažnai susiduriame su problema, kai darbo ieškantys žmonės ne visada tinkamai interpretuoja prie skelbimo pateiktą informaciją. Esminis klausimas, kurį užduoda kandidatai: ar šis darbo skelbimas vis dar galioja? Šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus ir situacijų modelius, pagal kuriuos įmonės bei darbdaviai atlieka personalo atrankas.

 

 

Ar žinote, kaip reikėtų vertinti darbo skelbime įrašytą galiojimo pabaigos datą? Pateikiame patarimus: 

  • daugiau nei pusė darbo skelbimus pateikusių darbdavių personalą ima atrinkinėti tik pasibaigus darbo skelbimo galiojimo datai. T.y., jei skelbimas įdėtas trims mėnesiams, reiškia šios pozicijos darbuotojo skubiai neieškoma. CV į šį darbo skelbimą drąsiai siųskite bet kuriuo metu per šiuos tris mėnesius - jūsų paskutinę skelbimo galiojimo dieną išsiųstas CV turės tiek pat šansų gauti darbą, kaip ir CV, išsiųstas skelbimo įkėlimo dieną, o skelbimui pasibaigus  - galite sulaukti skambučio.
  • maždaug trečdalis darbdavių kandidatų CV peržiūri viso darbo skelbimo galiojimo metu. Vos atrenkamas tinkamas darbuotojas - skelbimą išima iš visų vietų, kur jis buvo skelbtas. Todėl jei skelbimą matote darbo skelbimų internetinėse svetainėse - įmonė dar nėra išsirinkusi kandidato. 
  • apie 10% darbdavių nuolatos ieško tam tikros pozicijos darbuotojų, todėl skelbimas gali kabėti internetinių svetainių duomenų bazėje, nors šiuo metu laisvos darbo vietos nėra. Tačiau išsiuntę CV nesuklysite - jūs liksite įmonės duomenų bazėje, todėl prireikus šios skelbiamos pozicijos darbuotojų, galite sulaukti skambučio.
  • tik 1 iš 100 darbdavių dėl kokių nors priežasčių pamiršta išimti skelbimą, atsiradus tinkamam darbuotojui ar pasikeitus planams.

Todėl neabėjokite ir drąsiai kandidatuokite į visus darbo skelbimus šiuo metu esančius darbo skelbimų svetainių duomenų bazėje. Jeigu ilgą laiką kandidatuojant negaunate jokio atsakymo, galbūt jums reikėtų pasikoreguoti savo CV arba motyvacinį laišką. Kaip juos rašyti ar sutvarkyti galite skaityti kituose mūsų straipsniuose.

Taip pat siūlome kreiptis į mus el. pašto adresu info@firsty.lt , jei manote, kad jums reikia profesionalaus CV redagavimo - padėsime.Panašūs įrašai

2021 / 11 / 03
Internetinė rinkodara: nuo ko pradėti?
2016 / 03 / 22
BE FIRSTY vaizdo paskaita: Karjeros planavimas: mitai ir ateities prognozės
2021 / 06 / 18
Ar turi karjeros viziją ir planą?