BE FIRSTY vaizdo paskaita. Jei stresas degintų kalorijas, būčiau supermodelis

2016-09-11

Kiekvienas pasaulio gyventojas yra susidūręs su įvairiomis stresinėmis situacijomis: darbe, namuose, asmeniniame gyvenime ar kitoje aplinkoje. Tačiau kartais atrodo, jog vieni žmonės paveikti streso pasiekia didžių tikslų, susikaupia ir suvaldo sudėtingas situacijas, o kiti yra nubloškiami ir paskandinami streso jūroje. 

Kaip susidoroti su stresu ir padaryti jį geriausiu motyvatoriumi?

Šį kartą BE FIRSTY paskaitoje su Greta Šiaučiūnaite aiškinsimės, kas yra stresas, kokios jo rūšys, kaip jo išvengti ir ar įmanoma su juo susidoroti. Lektorė pateikia puikius stresinių situacijų pavyzdžius, kurie kiekvienam klausytojui yra suprantami, artimi ir daugumai kasdien išgyvenami. Taip pat ji pateikia sprendimų būdus, kaip su tokiomis situacijomis susidoroti ir įgalinti stresą tapti ne stabdžiu, bet motyvacijos priemone. Išsiaiškinsime, kad stresas nėra žalingas ir „kiekvienas iš mūsų turime atrsasti varikliuką ir hobį, fizinę veiklą, kuri mus išjudintų ir padėtų suvaldyti stresą“ (G. Šiaučiūnaitė).

Mūsų mintys ir mūsų elgesiai – visagaliai. Tik mes patys galime valdyti stresą!

Projektas „Be Firsty" yra orientuotas į informacijos apie karjeros planavimo proceso skleidimą. Medžiaga parengta Erasmus + programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Medžiaga atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą. Projekto rengėjas: Firsty.lt, 2015 m. 


Panašūs įrašai

2020 / 10 / 15
Kaip motyvuoti save darbe?
2016 / 03 / 11
13 patarimų kaip palikti puikų pirmąjį įspūdį per 30 sekundžių
2016 / 04 / 12
Vadybininko profesija: „Svarbiau ne IQ, o emocinis intelektas“