Penkios paprastos taisyklės, kurios privers jaustis gerai kiekvieną dieną

2021-02-02

Jei per trumpą laiką reikėtų atsakyti į klausimą kas tave verčia jaustis laimingu? Ką atsakytum? Ar tau teikia laimę vadovo pasitikėjimas tavimi? Komplimentai iš kitų žmonių? Didelis like'ų ar follower'ių skaičius Instagram'e? Jei į kurį nors iš šių klausimų atsakei: „taip, būtent tai ir teikia man laimę“ – tau reikia išmokti laimę susikurti pačiam. Tave tikrai nustebins kaip paprastai galima pagerinti savo kasdienę nuotaiką be aplinkinių pagalbos.

 

 

- Kiekvieną dieną mokykis ir išmok ką nors naujo. Nesvarbu ką – svarbu išmok. Tai nereiškia, jog kiekvieną dieną turi skaityti mokslines knygas, jog galėtum ko nors išmokti. Tai reiškia, jog kiekvieną dieną atsikėlęs galvotum apie tai, ką tu naujo išmoksi šiandien. Mokytis galima ir iš kitų, pvz.: iš kolegų, kurie dirba su naujais projektais ir generuoja naujas idėjas, gali pradėti mokytis kokią nors kalbą ir užsibrėžti sau tikslą, kad kasdien išmoksi po dešimt naujų žodžių. Taip pat savo žinių bagažą galima papildyti ir klausantis pasaulio naujienų ar tiesiog kiekvieną dieną skaitant savo mėgstamiausios knygos pastraipą.

- Atsikėlęs ryte skirk laiko mankštai. Žinau – nesinori ir tingisi. Gera naujiena ta, jog tau nereikia kiekvieną dieną sportuoti lyg ruoštumeisi bėgimo maratonui. Tiesiog, apeik ratą aplink namus, o jei nori kažko rimčiau – puikiai tiks ir jogos pertraukėlės ar prasitampymai. Pažadu, jog tavo diena taps tikrai produktyvesnė įtraukus šias sporto pertraukėles.

- Kasdieninė kalba sau, kuri ugdytų pasitikėjimą savimi. Pasitikėjimas savimi atsiranda tada, kai kažkas iš aplinkinių mums pasako, kad esame NUOSTABŪS. Tai kodėl šios gražios tradicijos neintegravus ir nesakius sau, jog esi pats nuostabus? Instrukcija: sakydamas, jog esi nuostabus vartok antrojo asmens įvardžius, nes tai suteiks didesnį pasitenkinimą atliktais darbais.

- Būk malonus kitiems. Šypsena pagerins ir tavo savijautą ir kitų žmonių, kurie ją matys.

- Būk malonus sau pačiam. Rūpinkis savimi. Daryk darbus, kurie tau teikia malonumą ir pasaulis nušvis gražesnėmis spalvomis.

 

Manau, kad kiekvienas iš mūsų turime tam tikrus dalykus, kurie kuria mums laimės hormoną. Tačiau, jeigu jauti, kad iki pilnos laimės tau trūksta kažko – pabandyk pasinaudoti šiais patarimais – pravers!

Straipsnį redagavo: Eglė Lauciūtė
 Panašūs įrašai

2021 / 06 / 04
Galvoti apie karjerą reikia ne po studijų, o pirmame kurse
2016 / 05 / 16
5 dalykai, kuriuos atlikus 20-iuosiuose savo gyvenimo metuose, pravers sulaukus 40-ies
2015 / 12 / 15
Apie studentų bedarbystę. Autorius - Tautvydas Marčiulaitis