Kuriantiems internetinį verslą – kaip sutaupyti?

2022-10-03

Pasaulinio masto pandemija šiuolaikinius verslus paskatino persikelti į virtualią erdvę. Dėl šios priežasties, šiandien didžioji dalis verslų ir projektų kuriasi interneto platybėse. Pradedant naują verslą, ne visada lydi finansinis stabilumas, ypač pirmaisiais metais. Atsižvelgiant į tai, straipsnyje pateikiami ir trumpai apžvelgiami skirtingų sričių specialistų patarimai, leidžiantys sutaupyti skirtingose verslo veiklose.

 

Pasirinkite patikimus kurjerių tarpininkus

Sudaryta siuntinių pristatymo sutartis su patikima kurjerių tarnyba gali prisidėti prie mažesnių išlaidų. Neretai siuntinių pristatymo tarnybos bendradarbiauti norinčiam verslui taiko geresnes nei rinkos kainas užsakymams tiek Lietuvoje, tiek į ir iš užsienio šalių. Tad nesvarbu, ar Vokietija, ar Prancūzija, ar Ispanija yra galutinis pristatymo taškas, pristatymo kaina sudarius sutartį – mažesnė.

 

Būtina paminėti, kad įvertintumėte ir procesus palengvinančius įrankius. Tiek didelių, tiek mažesnių e. prekybos verslų užsakymo procesai turi veikti kuo efektyviau. Norėdami patogaus užsakymo proceso, atsižvelkite, ar paslaugos teikėjas siūlo šias funkcijas, įrankius:

  • svorio ir kainos skaičiuoklę;

  • API sąsają;

  • siuntų paiešką ir sekimą;

  • užsakymų importavimą.

 

Tai bene vieni pagrindinių įrankių, kurie gali palengvinti siuntos užsakymo, sekimo ir pristatymo procesus. Tad nuodugniai peržvelkite kurjerių tarnybos informaciją, pateiktą jų interneto svetainėje. Žinoma, dėl bendradarbiavimo geriausia susisiekti tiesiogiai telefonu ar el. paštu.

 

Pagalvokite apie svetainės turinio kokybę

Patyrę verslo specialistai pirmaisiais metais pataria neišleisti per didelės pinigų sumos reklamai. Pirmiausia patariama pradėti nuo nemokamų socialinių tinklų platformų, pavyzdžiui:

  • Instagram;

  • Facebook;

  • LinkedIn;

  • Pinterest;

  • TikTok.

 

Rinkdamiesi platformą, atsižvelkite, kuri iš jų yra populiariausia pasirinktoje šalyje bei tarp tikslinės auditorijos narių. Visos platformos suteikia erdvę kūrybiškai pristatyti savo produktus ir skatinti pardavimus (jei norisi didesnės sklaidos, galima skirti tam tikrą sumą mokamai reklamai). Žinoma, tam reikalingas kūrybiškumas, kuris leis patraukliai pateikti savo parduodamą produktą.

 

Be to, pasirūpinkite ir interneto puslapio kokybe. Kurkite tinkamus produktų aprašymus, suteikite vartotojams kuo naudingesnės informacijos. Jeigu trūksta informacijos apie rinkodarą, patariama išklausyti kursus ar mokymus pradedantiesiems. Kursai leis suprasti, kokiu principu geriausia pateikti informaciją ir kaip pristatyti savo produktą.

 

Naudokitės nuolaidomis

Pirmą kartą pradėjus verslą, būtina sekti visas išlaidas. Norint sutaupyti, patariama naudotis paslaugų teikėjų, kolegų siūlomomis nuolaidomis, sudaryti išlaidas sumažinti leisiančias sutartis. Žinoma, teirautis nuolaidų ar imtis iniciatyvos gali būti nedrąsu, tačiau tik tokiu būdu galima sutaupyti bent dalį savo naujo verslo finansų.

 

Supraskite mokesčių įsipareigojimus

Bene visiems buhalterinės operacijos ir įforminimai – sudėtingi procesai. Norint išvengti nemalonių situacijų ir baudų, būtina suprasti finansinius veiksmus. Jeigu nenorite skirti tam papildomai laiko, patariame kreiptis į šios srities specialistus. Žinoma, jų paslaugos kainuoja, tačiau kaina tikrai nebus didesnė nei bauda, kurią gausite už netinkamai įformintus dokumentus.

Taigi, atsižvelgus į aukščiau minėtus patarimus, galima išvengti papildomų išlaidų. Pasirinkite patikimus siuntų partnerius, pirmaisiais metais savarankiškai kurkite svetainės turinį, kreipkitės į finansinių procesų specialistą ir, žinoma, naudokitės nuolaidomis.Panašūs įrašai

2016 / 12 / 05
Mesti kelią dėl takelio?
2015 / 12 / 22
25 originaliausi 2013 metų darbo pokalbių klausimai
2016 / 02 / 29
BE FIRSTY vaizdo paskaita. Tavo CV – "stand-up comedy" ar "stand-out story"?