3 lengvi būdai džiaugtis gyvenimu

2020-12-01

Šiomis dienomis labai lengva pasiduoti kasdienybei, kuri neteikia gyvenimo džiaugsmo. Jei užsisuksi rutinoje, tavo gyvenimas gali virsti filmu ,,Švilpiko diena”, jame ta pati diena kartojasi vėl ir vėl iš naujo. Visi patiriame nuobodulį, tačiau ne visi žinome, kad jį galime panaikinti trimis nesunkiais būdais:

1. Išbandyti kažką naujo. Kiekvienas turime svajonę, kurią užgožiame ir paliekame tolimesniam gyvenimo etapui. Tačiau nėra jokių priežasčių to nepradėti daryti čia ir dabar. Kaip Amway įmonės vice prezidentas Dave Vanderveen pasakytų: „You never meet anyone who says ‘I’ve just done too much stuff in my life.‟
2. Nebijoti sakyti TAIP. Jei visada sakysi ne – tai sukels neigiamas emocijas ir užprogramuos „laimingąjį aš“ slėptis giliai viduje už tūkstančių sienų. Kai pradėsi sakyti TAIP – tavo siela pražys gražiausiomis spalvomis.
3. Daugiau kurti. Jei tu paspartinsi savo kūrybines galias nors vienu mažu žingsniu kiekvieną dieną – tai ne tik sustiprinsi savo vidinį ir išorinį pasaulį, bet galbūt tapsi visuomenės pripažintu kūrėju. Fotografuok, rašyk, piešk – nesvarbu ką, svarbu, jog tai teiktų tau peno ir motyvacijos.

Taigi, gyvenk taip, kad kiekvieni ateinantys metai būtų įdomesni už praėjusius. Ir kaip rašytojas Neil Gaiman vieną kartą pasakė: „Leave the world more interesting for your having been here.‟

Pilną straipsnį galite rasti ČIA.

Straipsnį iš anglų kalbos vertė: Ieva Diržininkaitė 

 Panašūs įrašai

2020 / 10 / 26
10 pagrindinių neįtikėtinai sėkmingų žmonių įsitikinimų
2016 / 05 / 13
Rezidentūra Vokietijoje: ,,Daugiau atsakomybės nei Lietuvoje"
2023 / 06 / 20
Ar Lietuvos moksleiviai jau pasiruošę praktikuoti MEDITACIJĄ?