BE FIRSTY vaizdo paskaita. Dėmesio valdymas: josi ant žirgo ar bėgsi paskui jį

2016-02-18

Visi turime lygiai po 24 valandas, tačiau vieniems per šį laiką pavyksta nuversti kalnus, kiti tuo tarpu vis klausia – kur gi dingsta mano diena.

Viena pagrindinių sėkmės paslapčių, norint efektyviai įveikti turimas užduotis ir siekti savo tikslų yra gebėjimas koncentruoti, valdyti savo dėmesį ir laiką.

Tad kaip tai padaryti? Kaip sėdėti ant žirgo, o ne bėgti paskui jį?

Paskaitoje lektorius Andrius Ivanovas pasakos apie tai, kodėl svarbus gebėjimas valdyti dėmesį. Kartu aptarsime dėmesio ypatybes ir ieškosime būdų, kaip galėtume jas pagerinti savo kasdienėje veikloje. Andrius pasidalins savo patirtimi, ką daryti norint efektyviai dirbti. Kodėl svarbi tvarka ant stalo, koks turi būti darbų sąrašas ir kaip apgauti save atliekant nuobodžias užduotis? Kalbėsimės ir apie dėmesio lavinimo technikas, padedančias ne tik čia ir dabar, bet ir nuolat treniruojančias mūsų gebėjimą susikoncentruoti.

Tad susikaupkime ir išmokime valdyti savo gyvenimą. 

Projektas „Be Firsty" yra orientuotas į informacijos apie karjeros planavimo proceso skleidimą. Medžiaga parengta Erasmus + programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Medžiaga atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą. Projekto rengėjas: Firsty.lt, 2015 m.


Panašūs įrašai

2017 / 02 / 17
X, Y ir Z kartos: prarastieji, technologijų valdomi nesusikaupėliai ir mažieji cinikai
2021 / 01 / 26
Kaip suprasti X, Y ir Z kartų kalbą?
2020 / 10 / 22
15 žingsnių, kaip tapti geru darbuotoju!