Kaip ugdyti savo kūrybiškumą?

2020-11-23

Manai, jog neturi kūrybinio potencialo? MELAS! Kiekvienas turime kūrybiškumo gyslelę, kuri yra pasislėpusi giliai mūsų širdyje po keleto sluoksnių. SVARBU, jog atrastum tą ypatingąjį fenomeną ir leistum jam žydėti visu savo grožiu ir esybe. KAIP aptikti ir atskleisti nežinioje paskendusį kūrybiškumą?

 

  • Pirmiausia, pakeisk stereotipinį mąstymą ir pažvelki į pasaulį pro „rožinius akinius‟, jog pakeistum statiškąją pasaulėžiūrą. Kitaip dar vadinamo – kitoniškasis mąstymo gebėjimas, kuris atveria vartus į kūrybiškojo „aš‟ sampratą.
  • Toliau, nepamiršk nusipirkti užrašų knygutės, kurioje galėtum užsirašinėti į galvą „šovusias‟ įdomias mintis. Šiomis dienomis, mūsų protas yra perkrautas įvairiausia informacija, tad genialumas lieka užmarštyje. Užsirašydamas turėsi priminimą apie meniškąją savo pusę.
  • Išsikelk savo didžiausią gyvenimo tikslą, kurio sieksi. Tikslo išsikėlimas – pažadina viduje tūnantį kūrybingumą ir pradeda veikti mūsų galvoje.

 

 

  • Galiausiai, lavink savo vaizduotę. Turėdamas laisvo laiko – užsimerk ir įsivaizduok įvairiausias situacijas. Po kurio laiko, savo vaizduotės pagalba galėsi pasiekti kitas Saulės planetas. 
  • Kitas lavinimo metodas – kūryba. Nebijok kurti, tai kas tau patinka ir rodyti kitiems, nes tai gali būti NUO-STA-BU ir sužavėti visą žmoniją. Drąsiai eik pirmyn, nes tai, kas tau atrodo juokinga nebūtinai bus juokinga ir kitiems.
  • SO, prisimink, jog kūrybiškumas slypi tavo galvoje, todėl mąstyk apie plačiuosius vandenis. Nebūk, toks kaip visi. BŪK SAVIMI.

 

 

Straipsnio autorė: Ieva Diržininkaitė



Panašūs įrašai

2020 / 10 / 15
Kaip motyvuoti save darbe?
2017 / 10 / 18
Konferencija. Self-expression through speaking: why does it matter?
2021 / 08 / 16
Kaip turi atrodyti jūsų LinkedIn profilis, jei jūs ieškote darbo? (2/3)